matka boza fatimska
„ŚWIĘTA MARYJO KRÓLOWO, NASZYCH CODZIENNYCH SPRAW
 PROWADŹ NAS JASNĄ DROGĄ, AŻ DO NIEBIESKICH BRAM”

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI VII ROCZNICY KORONACJI FIGURY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ 1 PAŹDZIERNIKA / sobota / GODZ. 12.00

Uroczystości przewodniczył będzie
Ks. Paweł Obst

„NIE USTAWAJMY W POSTACH, CZUWANIACH MODLITWACH TO WŁAŚNIE JEST NASZ ORĘŻ NIEBIESKI KTÓRY POZWALA NAM MĘŻNIE TRWAĆ I WYTRWAĆ. TO WŁAŚNIE SĄ NASZE MURY OBRONNE I DUCHOWE STRZAŁY, KTÓRE NAS CHRONIĄ.”

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO ODMAWIANIA CODZIENNIE MODLITWY ANIOŁA

MODLITWY ANIOŁA
“O mój Boże, wierzę w Ciebie, wielbię Cię, ufam Tobie i kocham Cię! Błagam Cię o przebaczenie dla tych, którzy w Ciebie nie wierzą, nie wielbią Cię, nie ufają Tobie i Ciebie nie kochają!”

“Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu i Duchu Święty, uwielbiam Cię w najgłębszej pokorze, ofiarując najdroższe Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa, obecne na wszystkich ołtarzach świata jako wynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność jakimi jest On obrażany. I przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, proszę Ciebie o łaskę nawrócenia biednych grzeszników”.

Serdecznie zapraszam do licznego udziału

Ks. kan. Marek Maciążek