SANKTUARIUM DZIECI FATIMSKICH
OSIEDLE KASZTANOWE 85
70-895 SZCZECIN

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

JEZUS ZMARTWYCHWSTAŁY ZAPRASZA DO MIŁOSIERDZIA – PRZEBACZENIA, MIŁOŚCI I BRATERSKIEJ SOLIDARNOŚCI WOBEC TYCH WSZYSTKICH, Z KTÓRYMI ŻYJEMY NA CO DZIEŃ

W TYM TYGODNIU - CODZIENNIE
spowiedź od godz. 17.00, modlitwa różańcowa o godz. 17.30, Msza św. o godz.18.00 i nabożeństwo majowe
/ serdecznie zachęcam i zapraszam do spowiedzi wielkanocnej /
WTOREK - NIEUSTAJĄCY RÓŻANIEC O ZATRZYMANIE EPIDEMII

ŚRODA - ROCZNICA OBJAWIEŃ FATIMSKICH
GODZ. 18.00 MODLITWA RÓŻAŃCOWA ŚPIEWANA
GODZ. 19.00 MSZA ŚW. I LITANIA LORETAŃSKA

1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie sanktuarium mieszkańcom bloku 84, w tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloku 85.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszej wspólnoty parafialnej, na budowę Sanktuarium i na Seminarium Duchowne w Szczecinie.
  4. Prośby i podziękowania Do Matki Bożej Fatimskiej i Dzieci Fatimskich możemy wpisywać do księgi, która jest wyłożona na stoliku.
  5. Ofiary na kwiaty możemy składac do skarbonki przy wyjściu z Sanktuarium.
  6. Ks. Arcybiskup Metropolita Szczecińsko Kamieński do 30 czerwca br. przedłuża i udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta.
  7. Przypominam jednocześnie, że do naszego Sanktuarium może przybyć 36 wiernych na Mszę św. Jednocześnie zapraszam młodzież, która w tym roku pragnie przyjąć sakrament Bierzmowania do skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej i uczestniczenia we Mszy św.
  8. 24 maja przybędzie do naszego Sanktuarium Romcio Tomcio, aby podzielić się z nami twórczością dotycząca naszego Sanktuarium i powstania nowego rozdziału swojej twórczości. Serdecznie zapraszamy.
  9. Akt oddania Rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi złożyło ponad 530 Rodzin z ponad 30 Parafii z naszej Archidiecezji i Polski.

KOLEJNY AKT ZAWIERZENIA PRZEZ RODZINY NIEPOKALANEMU SERCU MARYI ODBĘDZIE SIĘ 08.12.2020 ROKU W UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.P

10.05.2020 r.

Ks. kan. Marek Maciążek